Erasmus+ informativni dan za 2022. godinu

Zadovoljstvo nam je da Vas obavijestimo da Nacionalna Erasmus+ kancelarija u Crnoj Gori organizuje Erasmus+ informativni dan, koji će se održati 13.-og decembra 2022. godine, s početkom u 10:00h, u prostorijama Evropske kuće u Podgorici.

Cilj ovog događaja je predstavljanje rezultata učešća Crne Gore u okviru poslednjeg poziva za podnošenje prijedloga programa Erasmus+, kao i informisanje svih potencijalnih učesnika u ovom programu o akcijama za koje je naša zemlja kvalifikovana za učešće u okviru novog poziva za podnošenje prijedloga koji je nedavno objavljen.

Agenda događaja je dostupna na sledećem link-u

Ukoliko ste zainteresovani za učešće, molimo da se prethodno registrujete na mejl erasmusmontenegro@ac.me najkasnije do petka, 9.-og decembra 2022. godine.

Previous Na Univerzitetu Adriatik održana informativna sesija o mogućnostima učešća u programu Erasmus+