Nacionalni Tempus informativni dan u Crnoj Gori

Zadovoljstvo nam je da vas obavijestimo da će Tempus informativni dan, koji organizuje Nacionalna Tempus kancelarija u saradnji sa Ministarstvom prosvjete i nauke Crne Gore i Univerzitetom Crne Gore, biti održan u petak 18. decembra, 2009. godine u novoj zgradi Rektorata Univerziteta Crne Gore, sa početkom u 10 časova.

Na Konferenciji će biti predstavljen novi konkurs za prijavljivanje, nacionalni i regionalni prioriteti u narednom roku Tempus IV, kao i Tempus i Erasmus Mundus projekti kojima je odobreno finansiranje na nedavno završenim selekcijama.

Ovdje mozete preuzeti preliminarnu Agendu za Tempus informativni dan.

Previous Rezultati drugog konkursa Tempusa IV