Konferencija povodom obilježavanja 20 godina Tempus programa

U Beogradu je 29. – 30. marta održana međunarodna konferencija povodom obilježavanja 20 godina Tempus programa. Konferenciju je organizovala Evropska komisija u saradnji fx15 sa Ministarstvom prosvjete i nauke Republike Srbije i Nacionalnom Tempus kancelarijom. Konferenciju su otvorili gospodin Boris Tadić, predsjednik Republike Srbije i gospodin štefan File, komesar za proširenje Evropske komisije.

Predstavnici Evropske komisije i Izvršne agencije za obrazovanje, audiovizuelnu umjetnost i kulturu su se osvrnuli na dosadašnje rezultate u procesu reforme visokog obrazovanja u partnerskim zemljama kao i na izazove u oblasti visokog obrazovanja u budućnosti.

Agendu konferencije možete preuzeti ovdje.

Previous Međunarodna konferencija “Kako da visoko obrazovanje ostane relevantno u promjenljivom svijetu”